FAQ                                                      często zadawane pytania


Czym jest LASHFOOD®?
LASHFOOD® to nowy rewolucyjny system odżywczy do rzęs, oparty na innowacyjnej technologii, która podbija światowy rynek. Technologia ta, w parze z systemem odżywczym LASHFOOD®, dostarcza zbilansowany  pokarm  rzęsom z najsilniejszych składników natury, dzięki czemu staną się one dłuższe, grubsze i mocniejsze. Już teraz możesz cieszyć się szybkimi rezultatami od 3 do 6 tygodni! Twoje słabe i łamliwe rzęsy będą znacznie zdrowsze.

W jaki sposób składniki LASHFOOD® powodują wzrost rzęs?
Badania kliniczne przeprowadzone przez doświadczonych naukowców i lekarzy dowiodły, iż przełomowa formuła zawarta w systemie odżywczym LASHFOOD® zapewnia znaczną poprawę kondycji naturalnych rzęs. 24-godzinny system dostarcza najmocniejsze i najsilniejsze składniki na poziomie komórkowym.

Jak aplikować LASHFOOD®?
W celu uzyskania pożądanego efektu należy stosować niewielką ilość produktu, na czystą i suchą skórę – raz lub dwa razy dziennie. Należy aplikować odżywkę na powieki, tuż nad linią rzęs. Wykonanie makijażu zaleca się po wniknięciu preparatu.

Jak długo po stosowaniu LASHFOOD® widać efekty?
Zauważalne efekty pojawiają się w ciągu 3-6 tygodni. Rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze wraz z czasem stosowania. Pełnych rezultatów należy się spodziewać w ciągu 2-3 miesięcy, zgodnie z indywidualnym cyklem życia rzęsy.

Czy LASHFOOD® podrażnia lub wywołuje reakcje alergiczne?
LASHFOOD® jest bezpiecznym i efektywnym systemem, gdyż został stworzony na bazie naturalnych substancji. Testy dermatologiczne nie wykazały podrażnień, opuchlizny, bądź zaczerwienienia nawet podczas stosowania przez osoby z wrażliwą skórą, czy osoby noszące szkła kontaktowe. Jednakże jak w przypadku innych kosmetyków, niektóre osoby mogą być uczulone, na którykolwiek ze składników produktu. Jeżeli jest podejrzenie, że może pojawić się niepożądana reakcja alergiczna, nie zaleca się stosowania produktu.

Czy LASHFOOD® może być stosowany z przedłużonymi rzęsami?
Tak, w tym celu zaleca się stosowanie odżywki Original na bazie wody, według wskazań na etykiecie. Dzięki stosowaniu preparatu wydłuża się czas żywotności rzęs zaaplikowanych.

Na jak długo wystarcza jedno opakowanie odżywki LASHFOOD®?
Jeśli odżywka LASHFOOD® będzie stosowana zgodnie z instrukcją na etykiecie wystarczy na kurację do 5 miesięcy.

Jaki jest koszt kuracji?
Przy regularnej cenie koszt kuracji odżywką Original (5 miesięcy) = 73,80 zł miesięcznie. Przy regularnej cenie koszt kuracji odżywką Nano-Peptide (5 miesięcy) = 66 zł miesięcznie.

Czy LASHFOOD® jest bezpieczny dla osób po chemioterapii?
Tak, pozwala po przebytej chorobie znacznie wzmocnić kondycję rzęs.

Czy LASHFOOD® może być używany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią?
Jako środek ostrożności nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią, ze względu na brak badań tej grupy.

Czy LASHFOOD® jest zaakceptowanym produktem przez FDA?
LASHFOOD® jest zaakceptowany i zarejestrowany przez FDA. Wykorzystuje naturalne składniki, które zapewnią niesamowity wygląd rzęs.

Czy LASHFOOD® został przebadany na terenie Polski?
Tak, produkty zostały przebadane na terenie Polski w Kosmetyczno-Lekarskiej Spółdzielni Pracy IZIS, w Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej oraz Ochrony Środowiska i Higieny Pracy, posiadającym certyfikat ISO 9001:2000. Na podstawie przebadanych próbek, stwierdzono, że produkty odpowiadają wymaganiom stawianym kosmetykom kategorii I (pierwszej).