PRODUKTYPrace nad innowacyjną recepturą systemu odżywczego LASHFOOD® trwały 3 lata, a rezultaty jej doskonałego działania zaskakują konsumentów zachwyconych swoim nowym spojrzeniem. Z miłości do pięknych rzęs stworzyliśmy produkty w 100% zdrowe, których siła kryje się w najlepszych i najsilniejszych składnikach natury.Original, Natural Eyelash Conditioner, 8ml
Nowa, rewolucyjna odżywka do naturalnych rzęs oparta na specjalnie dobranych wyciągach z ziół. Dzięki kompleksowi miedzi i prowitamin niezbędnych do bezpiecznego oraz szybkiego poprawienia wyglądu naturalnych rzęs, możesz się cieszyć ich niezwykłą długością i grubością.


Nano-peptide, Natural Eyelash Conditioner, 5ml
Nowa, rewolucyjna odżywka do naturalnych rzęs oparta na innowacyjnej Nano-Peptydowej technologii, która podbija światowy rynek. Technologia Nano-Peptydowa w parze z systemem odżywczym LASHFOOD® dostarcza zbilansowany "pokarm" rzęsom z najsilniejszych składników natury.

 
Conditioning Liquid Eyeliner, 4ml
Odżywczy Eyeliner LashFood stworzony w technologii Nano-Peptydowej daje precyzyjny, długotrwały efekt, podczas gdy cebulki rzęs są odżywiane i rzęsy stają się zdrowsze i silniejsze. Szybko wysycha i nie rozmazuje się, pięknie podkreślając oko.